18. ISMERETLEN MŰVÉSZ Rudolf főherceg portréja

Lezárult: 10 nap 18 óra 06 perc 10 mp-val ezelőtt

68 cm x 55 cm, Olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: OLVASHATATLAN, Restaurálásra szorul