18. GARABUNCZY ÁGNES Őszi levél

Lezárult: 224 nap 15 óra 02 perc 04 mp-val ezelőtt

Mérete 80 cm x 65 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: GARABUNCZY