18. GARABUNCZY ÁGNES Őszi levél

Lezárult: 08 nap 05 óra 41 perc 23 mp-val ezelőtt

Mérete 80 cm x 65 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: GARABUNCZY