18. EIGEL ISTVÁN Zsámbéki romtemplom

Befejeződik: 06 nap 11 óra 07 perc 25 mp
65,000.00 HUF

( Írjon be legalább, vagy több, mint 65000.00 Ft-ot)

Mérete 60 cm x 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: EIGEL 73, pár foltban az alapozás pereg