18. BATÁRI LÁSZLÓ (1920 – 1997) Balatoni táj

Lezárult: 45 nap 19 óra 25 perc 48 mp-val ezelőtt

50 cm x 97 cm, Olaj, farost, Jelezve balra lent: BATÁRI, Képcsarnok Vállalat