17. ZALAVÁRY MIKLÓS (Ecser 1929 – 1981 Budapest) Budaörsi utca

Lezárult: 03 nap 03 óra 31 perc 07 mp-val ezelőtt

60 cm x 80 cm, Olaj, farost, Jelezve jobbra lent: ZALAVÁRY 64., Képcsarnok Vállalat