17. KUNFFY LAJOS (1869-1962) A szőkehajú lány

Lezárult: 01 nap 13 óra 39 perc 34 mp-val ezelőtt

Mérete 50 cm* 40 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: KUNFFY LAJOS