17. FREDO BLEY (Vogtland 1929 – 2010 Reichenbach im Vogtland, Németország) Mediterrán tájkép

Lezárult: 10 nap 18 óra 27 perc 37 mp-val ezelőtt

67 cm x 80 cm, Olaj, vászon, Jelzés jobbra lent: FREDO