17. DÉR ISTVÁN (1937 – 1993) A Tiszai halász

Lezárult: 45 nap 19 óra 27 perc 03 mp-val ezelőtt

62,5 cm x 100 cm, Olaj, farost, Jelezve balra lent, Képcsarnok Vállalat