17. DEIM PÁL Kapu alatt

17. DEIM PÁL Kapu alatt
Lezárult: 02 nap 17 óra 57 perc 47 mp-val ezelőtt

Mérete 30 cm x 20 cm , Technika: akril/kasírozott vászon, J.B.L.: DEIM PÁL