16. SÉDAY ÉVA Csendélet hallal

Befejeződik: 06 nap 11 óra 17 perc 11 mp
60,000.00 HUF

( Írjon be legalább, vagy több, mint 60000.00 Ft-ot)

Mérete 60 cm x 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: SÉDAY É