16. JÓZSA KÁROLY (1872 – 1929) A becsüs

Lezárult: 10 nap 18 óra 55 perc 49 mp-val ezelőtt

72 cm x 95 cm, Olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: JÓZSA KÁROLY, Nagyházy Galéria 2014. 2003/1