16. HOLLÓSI B. JELZÉSSEL Csókjelenet

Lezárult: 02 nap 19 óra 31 perc 15 mp-val ezelőtt

Mérete 32 cm x 24 cm, Technika: olaj/vászon kasírozva kartonra, J.J.L.