16. EDUARDO FORLENZA Olasz cigánylány

Lezárult: 01 nap 13 óra 38 perc 47 mp-val ezelőtt

Mérete 44 cm*28 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: EDUARDO FORLENZA