16. EDUARDO FORLENZA Olasz cigánylány

Lezárult: 197 nap 03 óra 48 perc 44 mp-val ezelőtt

Mérete 44 cm*28 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: EDUARDO FORLENZA