15. SZENTGYÖRGYI KORNÉL Kisgyerek kék fotelben

Lezárult: 216 nap 07 óra 44 perc 50 mp-val ezelőtt

Mérete 70 cm x 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: SZENTGYÖRGYI 1960