15. SZENTGYÖRGYI KORNÉL Kisgyerek kék fotelben

Lezárult: 03 nap 10 óra 36 perc 18 mp-val ezelőtt

Mérete 70 cm x 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: SZENTGYÖRGYI 1960