15. KÉZDI-KOVÁCS LÁSZLÓ (1864-1942) Erdőbelső

Lezárult: 01 nap 13 óra 39 perc 21 mp-val ezelőtt

Mérete 75 cm* 100 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: KÉZDI-KOVÁCS, szennyezett