15. FREDO BLEY (Vogtland 1929 – 2010 Reichenbach im Vogtland, Németország) Mediterrán tájkép

Befejeződik: 13 óra 43 perc 22 mp
250,000.00 HUF

( Írjon be legalább, vagy több, mint 250000.00 Ft-ot)

67 cm x 80 cm, Olaj, vászon, Jelzés jobbra lent: FREDO