15. BALOGH ANDRÁS (Budapest 1919 -1992 Budapest) Az olvasó lány

Lezárult: 03 nap 02 óra 03 perc 32 mp-val ezelőtt

60 cm x 80 cm, Olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: BALOGH A., Képcsarnok Vállalat