14. MÉSZÁROS GÉZA Fehér csendélet múzsával

Befejeződik: 06 nap 10 óra 25 perc 53 mp
65,000.00 HUF

( Enter 70000.00 or more)

Mérete 60 cm x 70 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: MG 78