14. ISMERETLEN FESTŐ Napraforgók

Lezárult: 02 nap 18 óra 15 perc 39 mp-val ezelőtt

Mérete 50 cm* 40 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L.: L.V., blondel keretben