14. GIMES LAJOS (1886-1945) Fiesole 934

Lezárult: 01 nap 14 óra 23 perc 48 mp-val ezelőtt

Mérete 47,5 cm x 33,5 cm, Technika: olaj/fa, J.J.L.: GIMES 934, J.B.L.: FIESOLE, tisztítva, szép keretben