14. FAZEKAS PÁL Mátrai táj

14. FAZEKAS PÁL Mátrai táj
Lezárult: 10 nap 18 óra 17 perc 31 mp-val ezelőtt

Mérete 60 cm x 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: FAZEKAS P