14. FARKAS LÍDIA (1910 – 1985) Virágzó fák

Lezárult: 45 nap 18 óra 14 perc 54 mp-val ezelőtt

60 cm x 80 cm, Olaj, farost, Jelezve balra lent: FARKAS, Képcsarnok Vállalat