13. KURUCZ D. ISTVÁN Tanya

13. KURUCZ D. ISTVÁN Tanya
Lezárult: 03 nap 10 óra 42 perc 11 mp-val ezelőtt

Mérete 60 cm x 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: KURUCZ 964, üveg mögött