13. CSERNÓ JUDIT Enteriőr

13. CSERNÓ JUDIT Enteriőr
Befejeződik: 06 nap 09 óra 18 perc 50 mp
45,000.00 HUF

( Írjon be legalább, vagy több, mint 45000.00 Ft-ot)

Mérete 50 cm x 60 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.:CSERNÓ