13. BLAHOS RUDOLF (Budapest 1917 – 1986) Piac

Lezárult: 03 nap 02 óra 10 perc 38 mp-val ezelőtt

45 cm x 70 cm, Olaj, farost, Jelezve jobbra középen: BLAHOS, Képcsarnok Vállalat