13. BENEDEK JENŐ (Kecskemét 1906 – 1987 Budapest) Tiszapart

Lezárult: 45 nap 20 óra 02 perc 56 mp-val ezelőtt

60 cm x 80 cm, Olaj, vászon, Jelezve balra lent: BENEDEK, Képcsarnok Vállalat