12. SÉDAY ÉVA (Kispest 1929 – 2011) Ablaknál

Lezárult: 03 nap 02 óra 26 perc 31 mp-val ezelőtt

58 cm x 72 cm, Olaj, farost, Jelezve jobbra lent: SÉDAY, Képcsarnok Vállalat