12. OLVASHATATLAN SZIGNÓ Pirkadat

Lezárult: 06 nap 21 óra 52 perc 08 mp-val ezelőtt

Mérete 60 cm x 100 cm, Technika: olaj/vászon, J.B.L., keret szép állapotban