12. CSABAI KÁLMÁN (1915-1992) Tátra

Lezárult: 08 nap 05 óra 22 perc 33 mp-val ezelőtt

Mérete 34,5 cm* 54 cm, Technika: akvarell/papír, J.B.L.: CSABAI KÁLMÁN 965