12. CSABAI KÁLMÁN (1915-1992) Tátra

Lezárult: 224 nap 14 óra 37 perc -val ezelőtt

Mérete 34,5 cm* 54 cm, Technika: akvarell/papír, J.B.L.: CSABAI KÁLMÁN 965