12. BOLMÁNYI FERENC (1904 – 1990) Elmerengve

Lezárult: 10 nap 17 óra 41 perc 17 mp-val ezelőtt

65 cm x 55 cm, Olaj, vászon, Jelzés nélkül, Hátoldalon Nemzeti Szalon címke