11. TOKAY ILONA (1907 – 1988) Csendélet

Lezárult: 45 nap 17 óra 46 perc 22 mp-val ezelőtt

60 cm x 80 cm, Olaj, farost, Jelezve balra lent: TOKAY, Képcsarnok Vállalat