11. DOBROVITS FERENC (1941 – 1988) Csendélet citrommal

Lezárult: 03 nap 02 óra 15 mp-val ezelőtt

60 cm x 80 cm, Olaj, farost, Jelezve jobbra lent: DOBROVITS 69 , Képcsarnok Vállalat