11. CZIGÁNY DEZSŐ (Budapest 1883 – 1937 Budapest) Vörös naplemente

Lezárult: 10 nap 19 óra 58 perc 44 mp-val ezelőtt

40 cm x 50 cm, Olaj, vászon, Jelezve balra lent: CZIGÁNY karcolva a festménybe, 1920 körüli