10. UHRIG ZSIGMOND (1919-1993) Tájkép

Lezárult: 224 nap 14 óra 53 perc 18 mp-val ezelőtt

Mérete 60 cm* 80cm, Technika: olaj/vászon, J.B.L.: UHRIG ZSIGMOND, képcsarnok