10. SOMOS MIKLÓS (Miskolc 1933 – 2009 Budakeszi) Badacsony Szigligetről

Lezárult: 03 nap 02 óra 45 perc 35 mp-val ezelőtt

50 cm x 80 cm, Olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: SOMOS, Képcsarnok Vállalat