10. FAZEKAS PÁL Mátrai táj

10. FAZEKAS PÁL Mátrai táj
Befejeződik: 06 nap 10 óra 07 perc 31 mp
100,000.00 HUF

( Írjon be legalább, vagy több, mint 100000.00 Ft-ot)

Mérete 60 cm x 80 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.: FAZEKAS P