10. DEIM PÁL Kapu alatt

10. DEIM PÁL Kapu alatt
Lezárult: 03 nap 10 óra 28 perc 28 mp-val ezelőtt

Mérete 30 cm x 20 cm , Technika: akril/kasírozott vászon, J.B.L.: DEIM PÁL