10. DEIM PÁL Kapu alatt

10. DEIM PÁL Kapu alatt
Lezárult: 216 nap 07 óra 35 perc 03 mp-val ezelőtt

Mérete 30 cm x 20 cm , Technika: akril/kasírozott vászon, J.B.L.: DEIM PÁL