10. BOROS GYULA (1951- ) Homonnai Andrássy kastély

Lezárult: 10 nap 18 óra 09 perc 53 mp-val ezelőtt

Mérete 70 cm* 50 cm, Technika: olajfa, J.J.L.: BOROS, gyönyörű ökörszemes keretben