1. VÁRDEÁK FERENC (Budapest 1897 – 1971) Csendélet órával

Lezárult: 03 nap 02 óra 33 perc 23 mp-val ezelőtt

60 cm x 80 cm, Olaj, vászon, Jelzés jobbra lent: VÁRDEÁK