1. R DOUGLAS (Scottish) Esőben “Between the shower”

Lezárult: 10 nap 18 óra 39 perc 25 mp-val ezelőtt

Mérete 32 cm x 26,5 cm, Technika: Akvarell, karton, Jelezve jobbra lent: R DOUGLAS, Jelezve balra lent: BETWEEN THE SHOWER