1. LÁNG RUDOLF A megperzselt szív

Lezárult: 06 nap 23 óra 22 perc 31 mp-val ezelőtt

Mérete 71 cm x 55 cm, Technika: plasztikus beleégetéssel, több rétegben, J.J.L.: LÁNG RUDOLF, J.B.L.: 30/200, keret nélkül