1. GEBAUER ERNŐ MÉSZÖLY GÉZA festménye után (1882-1962) Vízparti életkép

Befejeződik: 14 óra 26 perc 44 mp
150,000.00 HUF

( Írjon be legalább, vagy több, mint 150000.00 Ft-ot)

Mérete 122 cm* 168 cm, Technika: olaj/vászon, J.J.L.