1. CZIGÁNY DEZSŐ (1883-1937) Vörös naplemente

Lezárult: 03 nap 11 óra 19 perc 40 mp-val ezelőtt

Mérete 40 cm x 50 cm, Technika: olaj/vászon, J.B.L. CZIGÁNY karcolva a festménybe, 1920 körüli, Nagyházy Galéria 2014. 203/2